Кесте

«Ана мен бала орталығы» ШЖҚ КМК Кеңес беру емханасы дәрігерлерінің жұмыс кестесі

Мамандығы

Аты-жөні

Санаты

Жұмыс кестесі

Кабинеті

Апта күндері

Гастроэнтеролог

Елефтериади С.К.

Сертификат специалиста

-

№117

Демалыс

Гематолог

Фаустова Е.А.

жоғарғы

13:00-15:00

№214

Күнде

Генетик

Касенова Ж.Н.

жоғарғы

14:00-16:00

№109

Күнде

Врач УЗД

Рахимова Г.Т.

сертификат специалиста

08:00-17:30

№123

Күнде

Врач УЗД

Жуаспаева Ж.К.

сертификат специалиста

08:00-14:30

№238

Демалыс

Сурдолог

Хамитова Ж.К.

бірінші

08:00-10:00

№214

Күнде

Логопед

Такижанова А.М.

бірінші

08:00-11:36

№214

Демалыс

Лор

Хамитова Ж.К.

бірінші

10:00-16:30

№325

Күнде

Невропатолог

Изамиева А.А.

бірінші

08:00-16:30

№20

Демалыс

Нейрохирург

Кизатуллин С.С.

жоғарғы

11:00-15:00

№321

Күнде

Нефролог

Горкунова Л.Г.

жоғарғы

10:00-12:00

№112

Күнде

Офтальмолог

Арапова А.А.

бірінші

13:00-15:00

№122

Демалыс

Кардиолог

Сагымбаева Г.К.

бірінші

08:00-12:00

№329

Күнде

Хирург

Жакупов Р.Н.

бірінші

08:00-16:30

№314

Күнде

Эндокринолог

Трубачева С.П.

жоғарғы

12:30-14:00

№112

Күнде

Травматолог-ортопед

Жаксылыков Д.С.

вторая

08:00-16:30

№304

Күнде

Уролог

Жакупов Р.Н.

бірінші

14:00-16:00

№314

Күнде

Психолог

Кайрханова Н.К.

-

08:00-16:00

№237

Күнде

Функциональн. диагностика

Келгенбаева Г.К.

бірінші

08:00-16:30

№208

Күнде

Кабинет УЗИ глаза

Байбосынова А.Ж.

жоғарғы

10:00-13:00

№122

Күнде

Кабинет ЭФИ глаз +Фундус

Жумаканова А.Е.

бірінші

13:00-16:30

№122

Күнде

Рентген кабинет

Рентгенлаборант Кусманова М.К.

-

09:00-15.30

№310

Күнде

ЭЭГ

Танабаева З.К.

бірінші

08:00-16:30

№328

Күнде

ЭХО-ЭГ

Танабаева З.К.

бірінші

13:00-15:00

№327

Күнде

Нейромиограф

Танабаева З.К.

бірінші

12:30-13:00

№327

Күнде

Клиникалық зерттеу зертханасы


-

08:00-09:00

№125

Күнде

№127

Емшара кабинеті

Кайрбаева З.А. (м/с)

-

08:00-09:00 - забор крови

№324

Күнде

10:00-16:30 - процедуры

ФГДС

Шокаев Е.Р.

бірінші

08:00-10:00

№313

Күнде

ЧЛХ

Еркимбеков Бауржан Рысбаевич

Сертификат специалиста

09:00-10:00

№321

Күнде

«Ана мен бала орталығы» ШЖҚ КМК учаскелік қызметі педиатрларының жұмыс кестесі

«Ана мен бала орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының учаскелік қызметі бала дәрігерлерінің жұмыс кестесі

Көп №

Дәрігердің тегі, аты-жөні

Кабинет №

Дуйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

1

Шишкина М. И.

231

8.00 - 12.00

16.00 - 20.00

8.00 - 12.00

14.00 - 18.00

10.00 - 14.00

2

Саяндинова Н. А.

226

16.00 - 20.00

8.00 - 12.00

14.00 - 18.00

8.00 - 12.00

10.00 - 14.00

3

Смаилова Н. А.

210

8.00 - 12.00

8.00 - 12.00

16.00 - 20.00

10.00 - 14.00

14.00 - 18.00

4

Капезова Л.С.

229

10.00 - 14.00

10.00 - 14.00

10.00 - 14.00

16.00 - 20.00

8.00 - 12.00

5

Саменова Н. К.

223

10.00 - 14.00

14.00 - 18.00

8.00 - 12.00

16.00 - 20.00

14.00 - 18.00

6

Зейноллаева К. Б.

207

16.00 - 20.00

14.00 - 18.00

10.00 - 14.00

8.00 - 12.00

8.00 - 12.00

7

Шпекбаева К. К.

234

14.00 - 18.00

10.00 - 14.00

16.00 - 20.00

8.00 - 12.00

14.00 - 18.00

8

Наметова Л. М.

201

14.00 - 18.00

8.00 - 12.00

14.00 - 18.00

8.00 - 12.00

16.00 - 20.00

9

Ракишева А. М.

213

10.00 - 14.00

14.00 - 18.00

8.00 - 12.00

14.00 - 18.00

16.00 - 20.00

10

Сагымбаева И. Б.

237

8.00 - 12.00

16.00 - 20.00

10.00 - 14.00

10.00 - 14.00

8.00 - 12.00

11

Увазыров М. Ф.

211

14.00 - 18.00

10.00 - 14.00

14.00 - 18.00

16.00 - 20.00

8.00 - 12.00

12

Волкова А. А.

201

8.00 - 12.00

14.00 - 18.00

8.00 - 12.00

16.00 - 20.00

10.00 - 14.00